Jump to content

Prieks tevi redzēt pie mums FGC.LV | Spēļu pasaule
Sveiks, viesi ja ir intrese vari reģistrēties šeit!
Apciemot mūsu serverus! Ja tas neapgrutina tevi.
Ielagoties var Šeit - Bet izveidot jaunu profilu var Reģistrēties Bez maksas!
Photo

[FGC.LV] Jaunākā informācija!

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

#1
Renārs

Renārs

    tētis

  • Administrator
  • PipPip
  • 10 posts
  • LocationRīga

Current mood: Aggressive
FGC.LV
 
Labs vakars ikvienam FGC projekta lietotājam!
 
Kā šobrīd var manīt, tad šis projekts pilnībā funkcionē. Projekts tiek balstīts uz "Counter Strike" sērijas spēlēm, un šobrīd Latvijā tādu projektu ir samērā maz, kas attiecas uz "Counter Strike".  Šis projekts šobrīd ir gan sākuma stadijā, bet turpmāk viss mainīsies, jo , tiks strādāts pie serveriem, pilnveidotas mūsu lietotāju prasības, ieteikumi. Tas nozīmē, ka mēs ļoti cerēsim uz jūsu atbalstu. Mēs vēlamies, lai ir kā agrāk, kad aktuāli bija spēlēt šīs spēles, kad lietotāji aktīvi piedalījās projekta attīstībā un palīdzēja tam augt.
 
Šobrīd mūsu projektā funkcionē 3 serveri, CSDM CS 1.6 un ZombieMod CS 1.6 serveri, kā arī pavisam nesen atvērās arī CS:GO serveris, kuram tiešām ir jāaug cik vien augstu var, jo šobrīd CS:GO ir mūsdienīga spēle, kuru spēlē ļoti daudz spēlētaju, arī latvieši. Bet serveri nevar iztikt bez aktīviem spēlētājiem, kuri palīdzēs tam augt un attīstīes. Vienmēr un katram būs pieejama ieteikumu sadaļa, kurā katrs no jums varēs izteikt savu viedokli un ieteikt labākai servera funkcionalitātei.
 
Kā arī tiks veidoti konkursi gan foruma , gan servera vidē līdz ar spēlētāju pieplūdumu. 
 
Galvenā doma visam šim ir tāda, neviens nespiež nākt jums te spēlēt, te spēlēs noteikti tie , kuriem ir svarīga projekta nākotne, un kuri nepazudīs momentāli pēc kāda statusa atteikšanas. Mēs būsim priecīgi par katra lietotāja ieteikumiem, arī negatīvos ieteikumus ņemsim vērā, un labosim tā, lai negatīvā ir mazāk. Darīsim tā, lai mums un arī jums ir prieks spēlēt te. 
 
 
Ar cieņu ,
FGC.LV Administācija!

  • 2
0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users